imge erzurum

Huhhhuuuu, orada biri var mı??ben Zengin dul bayanım Erzurum ilinde oturan jigolo arkadaşlar dönüş sağlasınlar.Eğer oradaki kişi sekse en az benim kadar susamıştır. Sıcak yaz gecelerini tek başıma geçirmek havadan bile daha bunaltıcı. Biraz hareketlilik lazım diye düşünürken buraya yazmaya karar verdim. Gücü yerinde, beni kaldırabilecek ve sıkıca sarıp beni zevkten inim inim inlettirecek birine çok ihtiyacım var.

Normalde buğday tenliyim ama güneş her yanımı iyice bronzlaştırdı. A bu arada, çıplak güneşlendiğimi de söylemiş miydim? E daha ne duruyorsun? Bana yaz ve tenlerimiz uzun saatler birbirine kavuşsun.

paylaş bedava üyelik kazan

Diğer jigolo ilanları...

11 comments

  1. Slm Istanbul dan cilgin seni tanimak ve kendimi size tanitmak isterim cilginlik yapmak istersen ustumeee gel not tûysûz seftali bayilirimm?????

  2. Merhaba Burhan ben yaş 24 aslen Mersinliyim ama şuna Şırnak’ta kamu personeliyim işim gereği Şırnak ta bulunuyorum Mersin’de kendi evimde yalnız yaşıyorum bekarım güvenilir gayet elit ve bakımlı bir erkeğim nerde ne yapılabileceğini bilen bir yapıya sahibim 175 boy 72 kilodayım .MUTLU olmayı ve mutlu etmeyi gayet severim sen şakrak biriyim benim her türlü fanteziyi gizliliği bulabilirsiniz .İNsanız be gayet doğal ihtiyaçlarımız var saçma sapan insanlarla yapmaktansa elit insanlarla yapmayı severim ?

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir